Belangrijke informatie omtrent Corona!

Afgelopen vrijdag zijn de nieuwe Corona maatregelen aangescherpt en dit zal wederom gevolgen hebben voor onze club. Om onze club geopend te houden, zijn de volgende punten van belang:

  • Er mag geen publiek aanwezig zijn op het terrein.
  • Op doordeweekse avonden zal de kantine gesloten zijn. De sleutels kunnen nog wel in de kantine opgehaald worden.
  • In de weekenden zal de kantine geopend zijn tot 20:00 uur. Let op dat deze alleen toegankelijk is met een Corona Toegangsbewijs en is het verplicht om een vaste zitplaats te hebben in de kantine.
  • De teams die bardiensten draaien zullen een extra persoon in moeten roosteren om bij de deur de Corona Toegangsbewijzen te controleren. Iedereen moet gecontroleerd worden bij binnenkomst en krijgt een polsbandje. De app om de bewijzen te controleren is te downloaden via de volgende link: https://apps.apple.com/nl/app/scanner-voor-coronacheck/id1549842661
  • De mensen die (vrijwillig) werkzaamheden verrichten voor de club hoeven tijdens hun dienst geen CTB te tonen. Wanneer de dienst klaar is, moeten zij de accommodatie gelijk verlaten of de CTB te laten controleren.

We vertrouwen op jullie begrip en medewerking. Alleen samen kunnen we de club op deze manier open houden!