R.V. & A.V. Steeds Hooger tekent samenwerkingsovereenkomst met Sparta Rotterdam

Oh wat zijn we groos! Sparta Rotterdam presenteert R.V. & A.V. Steeds Hooger als nieuwe amateurpartner. We zijn tot minimaal 2022 verbonden aan de Jeugdopleiding van Sparta. Sparta naar vóóóóren ……. én nu ook nog eens steeds hooger, dat belooft wat!

Sparta werkt nauw samen met verenigingen binnen de regio. Het amateurpartnerschap gaat over samenwerken binnen de pijlers jeugd, commercie en algehele binding.

Camiel van Hoogstraten, Hoofd Jeugd Scouting & Samenwerkingen van Sparta Rotterdam, is blij met het kunnen toevoegen van Steeds Hooger aan het selectieve groepje amateurpartners: “Steeds Hooger is qua ligging een ideale amateurpartner, want de vereniging ligt op een steenworp afstand van Het Kasteel. Ondanks deze vreemde en moeilijke tijden rondom het coronavirus, zijn we als club blij dat we alsnog iets kunnen betekenen voor ons netwerk en deze ook weer kunnen uitbreiden. Wij hopen met het amateurpartnerschap veel te betekenen voor Steeds Hooger.”

Nou Camiel, dat hopen wij ook en andersom natuurlijk van hetzelfde laken een pak. Want Steeds Hooger ligt niet alleen dichtbij maar is ook nog eens een fantastisch cluppie met vele mogelijkheden. Welkom bij de Steeds Hooger familie.

Richard Steen, bestuurslid Algemene Zaken van Steeds Hooger, is blij met de samenwerking met de jeugdopleiding van Sparta Rotterdam: “voor ons als vereniging is dit een super mooie kans. Iedereen binnen de club is enthousiast over deze samenwerking en wij kijken uit naar de komende twee seizoenen. Mooi dat we de binding met Sparta Rotterdam, met Het Kasteel vlakbij ons complex, op deze manier verder kunnen versterken. Voor onze jeugdafdeling is dit een mooie kans, met deze samenwerking kunnen onze jeugdtrainers en -leden zich nog verder ontwikkelen.”

Nou Richard, dit is zeker een mooie kans. Samenwerken met Sparta. Wat zeg je? Samenwerken met Sparta? SP-AR-TA? Spááárta?’ Juist ja, Sparta Rotterdam. Maar die spelen betaald voetbal, wij betalen om te voetballen. Geen zorgen, Sparta past bij ons, als gegoten zelfs. Moet je horen:

 • Sparta is een R.V. & A.V., wij ook.
 • Sparta heeft zijn traditionele Rood-witte Mannendiner, wij ons traditionele Oktoberfest.
 • Sparta heeft zijn strepen van Sunderland, wij van Notts County.
 • Sparta is ruim 100 jaar, wij ook.
 • Sparta heeft Europees gespeeld, wij ontvingen ook ooit AC Milaan en de UEFA.
 • Sparta heeft in het seizoen 1896/’97 de eerste vrouwenvoetbalwedstrijd geprobeerd te organiseren, wij organiseren ze elk weekend.
 • Sparta heeft de meeuw van Treijtel, wij het Badkonijn van Kwannie.
 • Sparta speelde op Zuid en in Crooswijk, wij ook.
 • Sparta heeft hun Kasteel, wij onze Hut op sportpark Canal Road.
 • Sparta had Cor Pot, wij ook.
 • Sparta heeft de Sparta Piet, wij de Gele Kanarie
 • Sparta speelt op het Kasteel, wij deden dat ook één keer (1928, 2-2 tegen Hermes DVS).
 • Sparta heeft Sparta supporters, wij ook
 • Sparta heeft Spartanen, Steeds Hooger heeft Steeds Hoogerianen
 • En last but not least onze voorzitter is een trouw Spartaan!

Kortom, genoeg redenen om samen te werken! We kijken er als hele club naar uit. Steeds Hooger naar vóóóóren en Sparta steeds hoger!